














Women's Caviar Grand Shopping Tote Bag Blue
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 25cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 364573 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 25cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 364573 |























