







Women's Caviar Quilted Small Boy Messenger Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Production date: 2011 Excellent condition, hardware stickers still on the sides. |
| SKU | 346696 |
Original: $2,692.67
-65%$2,692.67
$942.43Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Production date: 2011 Excellent condition, hardware stickers still on the sides. |
| SKU | 346696 |























