



















Women's Cc Affinity Flap Bag Grey
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 21cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Production Year: 2019 |
| SKU | 361343 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 21cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Production Year: 2019 |
| SKU | 361343 |























