













Women's Cc Caviar Mixed Quilt Woc Bag Red
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 364575 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 364575 |























