







Women's Cc Filigree Vanity Case Caviar Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Production date of: 2018 |
| SKU | 347586 |
$2,386.68
Women's Cc Filigree Vanity Case Caviar Bag Black—
$2,386.68
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Production date of: 2018 |
| SKU | 347586 |























