

















Women's Cc In Love Large Lambskin Bag Blue
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 16cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Production year: 2023 |
| SKU | 359244 |
Original: $4,657.77
-65%$4,657.77
$1,630.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 16cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Production year: 2023 |
| SKU | 359244 |























