






Women's Cc Logo Card Holder Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 7cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 341079 |
Original: $231.19
-65%$231.19
$80.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 7cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 341079 |























