












Women's Cc Logo Key Case Wallet Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 7cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 343336 |
$85.68
Original: $244.79
-65%Women's Cc Logo Key Case Wallet Black—
$244.79
$85.68Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 7cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 343336 |























