










Women's Cc Logo Silk Scarf And Scrunchy Scarf Pink
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Comes With | Box |
| Colour | Pink |
| Height | 88cm |
| Width | 9cm |
| SKU | 345181 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Comes With | Box |
| Colour | Pink |
| Height | 88cm |
| Width | 9cm |
| SKU | 345181 |























