













Women's Chevron Classic Flap Medium Lambskin Handbag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | 2015-2016 production year. |
| SKU | 340070 |
$3,474.63
Women's Chevron Classic Flap Medium Lambskin Handbag Black—
$3,474.63
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | 2015-2016 production year. |
| SKU | 340070 |























