

















Women's Classic Double Flap Caviar Jumbo Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Production date of: 2017-2018. Very minor scratches to the turn lock. |
| SKU | 340941 |
Original: $5,140.55
-65%$5,140.55
$1,799.19Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Production date of: 2017-2018. Very minor scratches to the turn lock. |
| SKU | 340941 |























