








Women's Classic Double Flap Lambskin Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6.5cm |
| Comments | Production 2006-2008 |
| SKU | 347929 |
Original: $4,188.59
-65%$4,188.59
$1,466.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6.5cm |
| Comments | Production 2006-2008 |
| SKU | 347929 |























