













Women's Clutch With Chain Caviar Handbag Green
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Green |
| Height | 18.5cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | 2012-2013 Production year. |
| SKU | 342525 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Green |
| Height | 18.5cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | 2012-2013 Production year. |
| SKU | 342525 |























