








Women's Coco Mark Matelasse Caviar Lizard Top Handle Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Black |
| Height | 27cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Production year 2015-2016. |
| SKU | 343189 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Black |
| Height | 27cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Production year 2015-2016. |
| SKU | 343189 |























