













Women's Coco Neige Cozy Backpack Beige
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Suede |
| Colour | Beige |
| Height | 24cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | 2018 Production. Shearling trim. |
| SKU | 355677 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Suede |
| Colour | Beige |
| Height | 24cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | 2018 Production. Shearling trim. |
| SKU | 355677 |























