












Women's Cruise 2014 Striped Mini Square Classic Flap Bag Yellow
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Yellow |
| Height | 11cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Production date of: 2013-2014. |
| SKU | 341139 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Yellow |
| Height | 11cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Production date of: 2013-2014. |
| SKU | 341139 |























