












Women's Cruise Bubble Quilted Flap Bag Blue
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 18cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Cruise collection |
| SKU | 361075 |
Original: $2,203.09
-65%$2,203.09
$771.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 18cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Cruise collection |
| SKU | 361075 |























