









Women's Cruise Collection Tweed Jacket Black Size IT 38 / UK 6
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 343410 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 343410 |























