





















Women's Goatskin Quilted Medium 19 Flap Bag Grey
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 20cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 367075 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 20cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 367075 |























