
















Women's Grand Shopping Tote Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Light wear to corners as pictured - overall in lovely condition. Production 2013-2014. |
| SKU | 338785 |
Original: $1,890.31
-65%$1,890.31
$661.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Light wear to corners as pictured - overall in lovely condition. Production 2013-2014. |
| SKU | 338785 |























