












Women's Logo Chain Tote Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 361118 |
Original: $999.55
-65%$999.55
$349.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 361118 |























