












Women's Medium Boy Reverso Flap Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | 2013-2014 Production. |
| SKU | 339594 |
$2,509.08
Women's Medium Boy Reverso Flap Bag Black—
$2,509.08
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | 2013-2014 Production. |
| SKU | 339594 |























