



















Women's Medium Classic Double Flap Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Production year 2012 |
| SKU | 358991 |
Original: $4,664.57
-65%$4,664.57
$1,632.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Production year 2012 |
| SKU | 358991 |























