












Women's Nauticoco Quilted Shiny Lambskin Mini Bucket Handbag White
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 17cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 343391 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 17cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 343391 |























