













Women's Timeless Cc Shopping Tote Caviar Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Black |
| Height | 27cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | 2021 Production. |
| SKU | 340636 |
Original: $3,998.20
-65%$3,998.20
$1,399.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Black |
| Height | 27cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | 2021 Production. |
| SKU | 340636 |























