












Women's Travel Line Mini Boston Handbag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 14cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 358844 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 14cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 358844 |























