













Women's Tweed Beauty Lock Flap Bag White
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 15cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 364574 |
Original: $3,182.24
-65%$3,182.24
$1,113.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 15cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 364574 |























