













Women's Vintage Classic Single Full Flap Lambskin Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Production date of: 1989-1991. Beautifully maintained vintage bag with clean interior. |
| SKU | 338795 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Production date of: 1989-1991. Beautifully maintained vintage bag with clean interior. |
| SKU | 338795 |























