














Women's Wallet On Chain Woc Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 12.5cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 360727 |
$1,937.90
Women's Wallet On Chain Woc Bag Black—
$1,937.90
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 12.5cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 360727 |























