








Men's Crown Embroidered Logo Hoodie Black Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 369270 |
$40.46
Original: $115.59
-65%Men's Crown Embroidered Logo Hoodie Black Size IT 48 / UK M—
$115.59
$40.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 369270 |























