








Men's Dg Logo Plaque Zip Up Hoodie Navy Size IT 50 / UK L
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cashmere |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light wear to plaque, please see last image. |
| SKU | 351775 |
$81.60
Men's Dg Logo Plaque Zip Up Hoodie Navy Size IT 50 / UK L—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cashmere |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light wear to plaque, please see last image. |
| SKU | 351775 |























