








Men's Distressed Skinny Jeans Blue Size Waist 28"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 28" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 84cm |
| SKU | 327824 |
$258.39
Men's Distressed Skinny Jeans Blue Size Waist 28"—
$258.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 28" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 84cm |
| SKU | 327824 |





















