






Men's Military Stencil Jeans Black Size Waist 29"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 29" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 86cm |
| SKU | 336487 |
$271.99
Men's Military Stencil Jeans Black Size Waist 29"—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 29" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 86cm |
| SKU | 336487 |





















