








Men's Mx1 Distressed Jeans Black Size Waist 30"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 30" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 337153 |
$217.59
Men's Mx1 Distressed Jeans Black Size Waist 30"—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 30" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 337153 |





















