







Men's Tie Dye Core Logo Hoodie Multi-Coloured Size XL
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 70.5cm |
| SKU | 311539 |
$176.79
Men's Tie Dye Core Logo Hoodie Multi-Coloured Size XL—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 70.5cm |
| SKU | 311539 |





















