








Men's Vintage Wash Pegasus Hoodie Black Size S
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cashmere |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 334863 |
$133.27
Original: $380.78
-65%Men's Vintage Wash Pegasus Hoodie Black Size S—
$380.78
$133.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cashmere |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 334863 |





















