








Men's Embroidered Bee Long Sleeve Shirt White Size IT 46 / UK S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| Comments | Light discoloration to the underarms and neck collar. |
| SKU | 298678 |
$14.28
Original: $40.80
-65%Men's Embroidered Bee Long Sleeve Shirt White Size IT 46 / UK S—
$40.80
$14.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| Comments | Light discoloration to the underarms and neck collar. |
| SKU | 298678 |





















