








Men's Sorayama Dinosaur T-Shirt Blue Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 312086 |
$40.46
Original: $115.59
-65%Men's Sorayama Dinosaur T-Shirt Blue Size XS—
$115.59
$40.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 312086 |





















