











Women's Toile De Jouy Mini Book Tote Bag Navy
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 16.5cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 8.5cm |
| SKU | 304954 |
$506.92
Original: $1,448.33
-65%Women's Toile De Jouy Mini Book Tote Bag Navy—
$1,448.33
$506.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 16.5cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 8.5cm |
| SKU | 304954 |





















