








Men's X Kaws Crystal Bee T-Shirt Black Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 260542 |
$122.39
Men's X Kaws Crystal Bee T-Shirt Black Size M—
$122.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 260542 |





















