










Men's Trotter Wallet Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 311978 |
$115.59
Men's Trotter Wallet Black—
$115.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 311978 |





















