





Men's Embroidered Logo Shorts Navy Size IT 60 / UK 44
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 60 / UK 44 |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Waist | 51cm |
| Inner Leg | 21cm |
| SKU | 324333 |
$68.00
Men's Embroidered Logo Shorts Navy Size IT 60 / UK 44—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 60 / UK 44 |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Waist | 51cm |
| Inner Leg | 21cm |
| SKU | 324333 |























