








Men's Embroidered Logo T-Shirt Black Size IT 44 / UK XS
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 44 / UK XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 365676 |
$101.99
Men's Embroidered Logo T-Shirt Black Size IT 44 / UK XS—
$101.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 44 / UK XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 365676 |























