







Men's Embroidered Logo T-Shirt Black Size IT 46 / UK S
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | 'Dolce & Gabbana' Logo spelt out in embroidery on chest |
| SKU | 354656 |
$81.60
Men's Embroidered Logo T-Shirt Black Size IT 46 / UK S—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | 'Dolce & Gabbana' Logo spelt out in embroidery on chest |
| SKU | 354656 |























