






Men's Embroidered Logo T-Shirt White Size L
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 75.5cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 343840 |
$40.80
Men's Embroidered Logo T-Shirt White Size L—
$40.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 75.5cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 343840 |























