






Men's Embroidered Logo T-Shirt White Size S
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 361499 |
$11.90
Original: $34.00
-65%Men's Embroidered Logo T-Shirt White Size S—
$34.00
$11.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 361499 |























