








Men's Logo Button Trench Jacket Grey Size IT 52 / XL
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 83cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 364416 |
$108.79
Men's Logo Button Trench Jacket Grey Size IT 52 / XL—
$108.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 83cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 364416 |























