









Men's Logo Print Hoodie Grey Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 51.5cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Drawstring is missing and a small pinhole on the front near the left sleeve. |
| SKU | 352160 |
$61.20
Men's Logo Print Hoodie Grey Size IT 48 / UK M—
$61.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 51.5cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Drawstring is missing and a small pinhole on the front near the left sleeve. |
| SKU | 352160 |























