








Men's Logo Print Hoodie Grey Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 360964 |
$169.99
Men's Logo Print Hoodie Grey Size IT 48 / UK M—
$169.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 360964 |























