








Men's Logo Print Hoodie Navy Size IT 44 / UK XS
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 44 / UK XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 358344 |
$122.39
Men's Logo Print Hoodie Navy Size IT 44 / UK XS—
$122.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 44 / UK XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 358344 |























